Veřejně přístupné údaje Evropské unie
EUROPAPortál veřejně přístupných dat EUÚvodní stránka
Menu
Přehled Nástroje Znalostní centrum Projekty

Portál veřejně přístupných dat Evropské unie vám umožňuje přístup k veřejným datům institucí a orgánů EU. Všechna data, která najdete v katalogu, můžete bezplatně použít (i opakovaně) ke komerčním či nekomerční m účelům.

Téma

Antibiotic resistance in EuropeEU clinical trials register Traditional herbal medicinal productsReports of side-effects reactions to medicines

Hledáte informace o lécích v EU?

Světová zdravotnická organizace (WHO) každoročně organizuje Světový den zdraví. Pro EU pracuje Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA), která zajišťuje vědecká hodnocení léčivých přípravků kontrolu a monitorování jejich bezpečnosti.

Řadu užitečných informací o léčivých přípravcích, které jsou aktuálně předmětem hodnocení, humánních a veterinárních léčivých přípravcích, rostlinných léčivých přípravcích a dalších tématech Portálu veřejně přístupných dat EU, kde je agentura EMA dává k dispozici široké veřejnosti.
Další informace o farmakologii a léčivých přípravcích získáte z aplikace Drugle, která využívá data  Agentury pro léčivé přípravky a od dalších zdrojů.


 

Twitter


 EVROPSKÝ DATOVÝ PORTÁL
 Evropské veřejné údaje
Pokud hledáte údaje týkající se jedné konkrétní země, můžete rovněž navštívit Evropský datový portál .