Prieiga prie Europos Sąjungos atvirųjų duomenų
EUROPAES atvirųjų duomenų portalasPradžios puslapis
Menu
Apžvalga Priemonės Mokymosi ištekliai Projektai

Europos Sąjungos atvirųjų duomenų portale galite naudotis ES institucijų ir įstaigų paskelbtais atviraisiais duomenimis. Visus duomenis, kuriuos galite rasti naudodamiesi šiuo katalogu, galima panaudoti nemokamai komerciniais ir nekomerciniais tikslais.

Dėmesio centre

Health Programmes in EU - ChafeaChild protection system in EU - EU Agency for fundamental rightsLife expectancy at birth in EU

Europos kultūros paveldas


2018-ieji yra Europos kultūros paveldo metai. Siekdamas atkreipti dėmesį į Europos kultūros paveldą ir sustiprinti priklausymo bendrai Europos kultūros erdvei jausmą, Jungtinis tyrimų centras parengė naują internetinę priemonę – sąveikius pasakojimų apie kultūros paveldą žemėlapius. Reguliariai atnaujinamuose žemėlapiuose pateikiamos nuorodos į skaitmeninės ES kultūros paveldo platformos Europeana skaitmeninius rinkinius.

Sužinokite, kaip Europos Sąjunga ir jos partneriai siekia saugoti ir propaguoti Europos kultūros paveldą ir informuoti apie jį. Susipažinkite su meno kūriniais, dirbiniais, knygomis, vaizdo filmais ir garsais tūkstančiuose visos Europos muziejų, galerijų, bibliotekų ir archyvų ir geriau pažinkite mūsų žemyną ir jo kultūros istoriją.


 

Twitter


EUROPOS DUOMENŲ PORTALAS
Europos viešieji duomenys
Jeigu ieškote konkrečios Europos šalies duomenų, galite apsilankyti ir Europos duomenų portale.