Portál otvorených dát EÚ
EUROPAPortál otvorených dát EÚDomovská stránka
Menu

Portál otvorených dát Európskej únie poskytuje prístup k dátam publikovaným inštitúciami a inými organizáciami EÚ. Všetky dáta, ktoré nájdete v tomto katalógu, sa môžu používať na komerčné i nekomerčné účely.

Hlavná téma

Eurovoc, the EU's multilingual thesaurus (OP)Consolidated list of EU financial sanctions (EEAS)Food consumption across the European Union (EFSA)Multilingual spelling variants of names (JRC)She Figures - Gender in research and Innovation (R&I)

#EUdatathon2017: Využi otvorené údaje EÚ na vytvorenie víťaznej aplikácie!

Zapoj sa do #EUdatathon2017 a budeš mať šancu prezentovať svoj projekt na European Big Data Value Forum vo Versailles (21. – 23. novembra 2017), cestovné a ubytovacie náklady hradíme my!

Ako? Pošli nám svoj úvodný návrh najneskôr 8. októbra. Ak sa dostane do užšieho výberového kola, máš čas do 12. novembra na vytvorenie aplikácie. Víťazná aplikácia bude vyhlásená na finálovom podujatí 16. novembra v Bruseli.

Ďalšie informácie...

Datathon logo

 

Twitter


PORTÁL EURÓPSKYCH ÚDAJOV
Európske verejné údaje
Európsky portál dát zbiera metadáta z informácií verejného sektora, ktoré sú dostupné na portáloch s verejnými dátami vo všetkých európskych krajinách.