Piekļuve Eiropas Savienības brīvi pieejamajiem datiem
EUROPAES Atvērto datu portālsSākums
Menu
Pārskats Rīki Zināšanu bāze Projekti

Eiropas Savienības Atvērto datu portāls sniedz pieeju atvērtajiem datiem, ko publicē ES iestādes un struktūras. Visus šajā katalogā atrodamos datus atļauts lietot un pārpublicēt gan komerciāliem, gan nekomerciāliem mērķiem.

Uzmanības centrā

Health Programmes in EU - ChafeaChild protection system in EU - EU Agency for fundamental rightsLife expectancy at birth in EU

Eiropas kultūras mantojums


2018. gads ir Eiropas Kultūras mantojuma gads.
Lai izceltu Eiropas kultūras mantojumu un stiprinātu piederības sajūtu kopīgai Eiropas kultūras telpai, Kopīgais pētniecības centrs ir izstrādājis jaunu tiešsaistes rīku — kultūras mantojuma stāstu interaktīvās kartes. Šīs kartes regulāri tiek atjauninātas, un tajās ir saites uz digitālajām kolekcijām, ko glabā ES kultūras mantojuma digitālā platforma “Europeana”.

Uzziniet, ko Eiropas Savienība un tās partneri dara, lai aizsargātu un popularizētu Eiropas kultūras mantojumu un labāk informētu par to. Iepazīstieties ar mākslas darbiem, artefaktiem, grāmatām, video un skaņu ierakstiem no tūkstošiem muzeju, galeriju, bibliotēku un arhīvu visā Eiropā. Uzziniet vairāk par mūsu kontinentu un tā kultūras vēsturi.


 

Twitter


EIROPAS DATU PORTĀLS
Eiropas publiskā sektora dati
Ja meklējat datus no kādas konkrētas Eiropas valsts, varat apmeklēt arī Eiropas datu portālu.